Viroplastic

Viroplastic

CDS - VIROPLASTIC CZ

CDS ViroplasticCDS – VIROPLASTIC CZ je společnost vyrábějící široké spektrum plastových uzávěrů pro PET láhve o velikosti hrdla od 28 do 50 milimetrů. Naše uzávěry mohou být použity pro balení minerálních vod, slazených nápojů nebo mléčných výrobků.

Řadíme se mezi přední firmy v tomto odvětví díky dokonalé souhře informačních, výrobních a logistických informací. Projektování, automatizovaná výroba s technologiemi na bázi vstřikování nebo tlakového lisování, kontrola kvality, balení v plně automatizovaném režimu: to vše zajišťuje plynulou a komplexní výrobu plastových uzávěrů.

Naše výrobky jsou plně v souladu s nejvyššími standardy kvality a bezpečnosti, díky čemuž se nám podařilo získat certifikát BRC Global Standard for Packaging and Packaging Materials. CDS – VIROPLASTIC CZ splňuje rovněž přísné nároky PepsiCo a je schváleným dodavatelem.

CDS – VIROPLASTIC CZ je členem CDS Group, skupiny, která společně produkuje více než 4,5 miliardy uzávěrů za rok, zpracovává 10 tisíc tun HDPE a 3 tisíce tun PS ročně a zaměstnává více než 90 zaměstnanců.

Vysoká úroveň automatizace a několika úrovňová kontrola kvality v každé fázi výrobního procesu činí z firmy CDS – VIROPLASTIC CZ ideálního partnera k uspokojení veškerých požadavků zákazníka. Na přání zákazníka nabízíme nejenom odstín uzávěru, ale i vyražení loga nebo potisk uzávěru až tříbarevným motivem.

Pro každý druh výrobku nabízíme našim zákazníkům zákaznický servis a efektivní pomoc při řešení problémů. Pomáháme jim tak k dosažení nejlepších výsledků během výroby a balícího procesu. 

Naše výrobky dodáváme na trhy v České republice a na Slovensku, dále potom do Maďarska, Polska a Itálie, ale máme i zákazníky z celé Západní Evropy a Skandinávie.

CDS - VIROPLASTIC